Hodinky Jacques Lemans

Rok 1975 je rokom vzniku úspešnej rakúskej hodinárskej značky Jacques Lemans. Značku založili bratia Alfred a Norbert Riedlovci. O 4 roky neskôr sa hodinky tejto značky začali vyrábať vo Švajčiarsku, čo im prinieslo prestíž a vysokú predajnosť a v neposlednom rade sa modely vyrábané v týchto dielňach môžu hrdiť nápisom “Swiss made”. V roku 1982 sa začal predaj hodiniek v Hongkongu a v roku 1995 v Nemecku. Od roku 1999 pôsobilo centrálne sídlo značky v Rakúsku, ale už o tri roky neskôr sa presťahovali naspäť do Ženevy. Veľmi významným krokom pre meno značky bolo spojenie s futbalovou Ligou majstrov UEFA a Medzinárodnou automobilovou federáciou FIA, vďaka čomu sa hodinky dostali do povedomia najmä športovej verejnosti, odkiaľ je to už len na skok k zaplaveniu celého spotrebiteľského sveta. Výraznou tvárou, ktorá prezentuje značku Jacques Lemans sa stal americký herec Kevin Costner, ktorý kladie dôraz najmä na vznešenosť, presnosť a kvalitu hodiniek.  

Dizajnéri i výrobcovia hodiniek dbajú na každý detail, ktorým si k sebe natrvalo pripútajú nadmieru spokojných zákazníkov. Aristokracia - to je druhé meno hodiniek Jacques Lemans. Aj preto sa hodinky Jacques Lemans hrdo pýšia len tými najlepšími prvkami, z ktorých sú poskladané. V srdci hodiniek sa nachádzajú najspoľahlivejšie švajčiarske alebo japonské strojčeky, ktoré sú ukryté vo vysokokvalitnej keramike či nerezovej oceli,  pokryté tvrdeným minerálnym alebo zafírovým sklíčkom. Remienky hodiniek sú vyrábané z nerezovej ocele. keramiky alebo odolných kožených remienkov. Medzi modelmi tejto značky si zaručene nájde svoj vysnený kúsok každý zákazník, či už si hodinky kupuje minimalista kladúci dôraz na čisté línie, športovec preferujúci robustný vzhľad a multifunkčnosť alebo extravagantný umelec s nevšedným vkusom. Dámske modely s jemnejšími krivkami sú často osadené zirkónmi s výraznejšími alebo nenápadnejšími farebnými kombináciami na útlom hranatom alebo výraznom okrúhlom ciferníku, s neodmysliteľným logom JL na ciferníku. Pánske modely sú tradične robustnejšie, s výraznými ciferníkmi ladenými do tmavých zemitých alebo výrazných zlatých či strieborných farieb. Mnohé modely sú obohatené o extra funkcie ako sú stopky, dátumovka, ukazovateľ dní v týžni, 24-hodinový formát, luminiscencia, tachymetrická luneta či ukazovateľ fáz mesiaca.  

Dnes sa hodinky tejto populárnej značky predávajú vo viac než 120 krajinách sveta a ich popularita neustále stúpa aj vďaka pomerne nízkej cene za vysokú kvalitu.

 

 
99
909 199909
Značky
farebný tón ciferníka
farebný tón puzdra
farebný tón remienka
kategória
materiál remienka
pohon
priemer puzdra
typ sklíčka
určenie
vodotesnosť

Stránka 1 z 8 - 284 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 8 - 284 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.