Hodinky Guess

Značka Guess nie je vo svete módy žiadnym nováčikom. História tejto, dnes už svetoznámej značky, sa začala písať v roku 1981, keď bratia Marcianovci, Francúzi pochádzajúci z Marseille, otvorili svoj prvý obchod s oblečením. Kde inde ako v Los Angeles. Prvý predajný sortiment tvorili najmä džínsy v netradičných farbách, ktoré mali aj napriek zlým ohlasom od módnych návrhárov, veľký úspech. Meno značky Guess vybudovali Marcianovci najmä na marketingu - reklame, ktorá búra konvencie. So značkou sa spočiatku spájali také mená ako Claudia Schiffer, Naomi Campbell či Eva Herzigová, ktoré rozhodne vedeli, ako pritiahnuť úspech. O tri roky neskôr sa sortiment rozšíril o hodinky a iné módne doplnky, ktoré na sebe hrdo nesú typický trojuholník.

Už prvé hodinky značky Guess sa vyznačovali originalitou, nápaditosťou a inšpiráciou v najnovších trendoch. Guess udáva trendy vo svete módy aj dnes, keď kombinuje ležérny francúzsky vkus s originálnym americkým štýlom. Hodinky Guess sú primárne určené mladým ľuďom, ktorí chcú spoznávať svet a neboja sa nových výziev.  Na generáciu mladých ľudí sú orientované aj najnovšie smart hodinky, ktoré môžete pripojiť k mobilnému telefónu a využívať tak množstvo nových funkcií. 

Dámske modely sú nápadité, vkusné a každý z nich vyjadruje iný pocit, či túžbu. Guess ponúka množstvo modelov - od elegantných zlatých, či strieborných až po pastelové, či výrazné svieže farbebné kúsky. Náročnejšie dámy si vyberú spomedzi luxusnejších modelov zdobených zirkónmi, či výraznejších módnych dizajnových kúskov s prepracovaným ciferníkom. Športovo ladené pánske modely si nájdu svojich majiteľov nielen medzi mladými mužmi, ale aj medzi staršími pánmi s odvážnym duchom. Pánske modely ponúkajú funkcie ako dátumovka, stopky, 24-hodinový formát, luminiscencia či tachymeter. Samozrejmosťou je vysoká odolnosť voči vlhkosti a dlhoročná spoľahlivosť.

Koľko hodiniek Guess budete vlastniť, toľko osobností sa vo Vás vystrieda. Aj to je jeden z dôvodov, prečo podľahnúť čaru značky Guess.

 

 
109
459 1109459
Značky
materiál remienka
pohon
priemer puzdra
typ sklíčka
určenie
vodotesnosť

Stránka 1 z 4 - 134 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 134 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.