Hodinky Fossil

Meno Tom Kartsotis vo svete možno nie je také známe, ale jeho značka Fossil určite áno. Tento Američan, rodák z Texasu, predstavil značku Fossil v roku 1984 a odvtedy oslavuje jeden úspech za druhým. V čase, keď Fossil prichádzal na trh boli v ponuke len dva druhy hodiniek - drahé alebo nekvalitné. Aj vďaka jedinečnému, neopozeranému dizajnu hodiniek, si značka získala popularitu najmä medzi mladými ľuďmi a už na začiatku deväťdesiatych rokov mal Kartsotis na účte viac ako dvadsať miliónov dolárov. Od roku 1993 značka expanduje aj do Európy a Japonska, čo malo za následok rozšírenie sortimentu o okuliare, peňaženky a iné módne doplnky. Značka Fossil momentálne ponúka svoje výrobky vo viac než 50 krajinách sveta.  

Výrobcovia hodiniek Fossil stavili na pomerne riskantnú retro kartu, čo sa ukázalo ako najlepší krok k úspechu. Dizajn hodiniek je inšpirovaný päťdesiatymi rokmi kombinovaný s nadčasovými prvkami, ktoré hodinky robia jedinečnými a na prvý pohľad odlišnými od všetkých ostatných značiek. Za všetko hovoria aj také mená ako Frank Gehry či Phillipe Starck, ktorí sa tiež podieľali na výslednom dizajne niektorých modelov. Dizajn však nie je jediná devíza značky Fossil. Srdcia zákazníkov si značka získala najmä kvalitou spracovania a spoľahlivosťou hodiniek, ktoré s Vami skutočne prežijú dlhé roky.  Značka Fossil ponúka široké rozpätie typov a modelov hodiniek - od digitálnych, analógových, nerezových, či titánových po módne, dizajnové, elegantné či športové. 

Dámske modely upútajú dokonalými čistými líniami odetými najčastejšie do krémových, zlatých alebo ružovozlatých farieb. Dámy, ktoré si potrpia na luxus, nájdu aj kúsky zdobené kamienkami, ktoré určite nezostanú Vaším okolím nepovšimnuté. Na svoje si však prídu aj dámy, ktoré preferujú športovo-elegantné modely, ktoré sú vhodné aj na každodenné nosenie. Pánske modely sú ladené viac  športovo, respektíve športovo-elegantne, často s koženými remienkami vo farbe čiernej, hnedej alebo námorníckej modrej. V ponuke sú stále aj klasické nerezové či titánové modely s množstvom funkcií ako dátumovka, stopky, 24-hodinový ciferník, luminiscencia, či ukazovateľ dní v týždni. Veľmi obľúbenými sa stali modely s priehľadným ciferníkom, kde okrem presného času môžete sledovať aj chod celého “srdca” hodiniek. 

Značka Fossil sa stále snaží držať svojej vízie - ponúknuť vysokú kvalitu za primeranú cenu. Ako bonus však ponúka naozaj netradičný dizajn, ktorí Vás chytí na srdce už na prvý pohľad. 

 

 
109
189 1109189
Značky
farebný tón ciferníka
farebný tón puzdra
farebný tón remienka
kategória
materiál remienka
pohon
priemer puzdra
typ sklíčka
určenie
vodotesnosť

Stránka 1 z 2 - 45 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 45 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.