Hodinky Esprit

Populárna značka Esprit vznikla v roku 1968 v San Francisku. Za jej vznikom stoja manželia Tompkinsonoví, ktorí svoju kariéru odštartovali predajom oblečenia z kultovej hippies dodávky pomaľovanej kvetmi. Raketový úspech odštartovalo zoznámenie s Michaelom Yingom v roku 1971, ktorý sa stal predsedom predstavenstva Espritu. Populárne logo, navrhnuté v tom istom desaťročí Johnom Casadom, sprevádza značku dodnes. V roku 1980 obletela celý svet kampaň Real People, natočená Olivierom Toscanim a značka si tak definitívne získala množstvo priaznivcov. V roku 1993 vstúpila značka na burzu v Hongkongu, vďaka čomu sa zisk firmy rapídne zvýšil. Aj preto sa v Esprite odhodlali v roku 1995 skúsiť šťastie v hodinárskom priemysle, čo sa ukázalo ako veľmi dobrý krok. 

Modely hodiniek ponúkajú to najlepšie z dizajnu, elegancie, luxusu a štýlu, ktoré sú pre značku Esprit typické. Hodinky sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú hodinkám dlhú životnosť aj praktické využitie. Dámske modely sú vyrábané z nerezovej ocele, kože, silikónu, minerálneho sklíčka. Môžete si vybrať zo širokej škály zdobených ciferníkov jemným detailom alebo výrazným vyplnením, napríklad zirkónom. Dámske modely sú tradične prepracovanejšie čo sa týka dizajnu, keďže Esprit sa venuje aj výrobe šperkov, čo sa odzrkadľuje vo výslednom efekte. Vo farebnej škále prevládajú zlaté alebo strieborné povrchové úpravy, ale nájdete medzi nimi aj čierne, biele alebo pastelové.  V pánskych modeloch prevláda tradične kožený, prípadne nerezový alebo textilný remenok. Farebný ráz je typicky pánsky, teda hnedé, čierne alebo strieborné povrchové úpravy. Samozrejmosťou sú doplnkové funkcie ako dátumovka, chronograf, luminiscencia, ukazovateľ dní v týždni či 24h režim.   

Značka Esprit nenecháva nič na náhodu a v roku 2006 založili vlastnú akadémiu na podporu mladých talentovaných dizajnérov. Preto sa môžete spoľahnúť, že každá nová kolekcia hodiniek prinesie ďalší svieži závan do konkurenciou nabitého hodinárskeho sveta. 

 

 

Najpredávanejšie

69
199 169199
Značky
farebný tón ciferníka
farebný tón puzdra
farebný tón remienka
kategória
materiál remienka
pohon
priemer puzdra
typ sklíčka
určenie
vodotesnosť

Stránka 1 z 2 - 44 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 44 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.