Hodinky Citizen

Citizen - značka, ktorá dnes neohrozene kraľuje svetu hodiniek. Meno tejto svetoznámej  japonskej hodinárskej značky sa od jeho vzniku spája s inováciami a vysokou kvalitou. Shokosha Watch Research Watch Institute - tak znie názov predchodcu Citizenu, predstavil svoje prvé vreckové hodinky už v roku 1924. Vtedajší primátor Tokia, Shimpei Goto nazval hodinky Citizen (občan, obyvateľ), s nádejou, že luxusné hodinky budú dostupné pre všetkých a budú sa predávať po celom svete. Jeho vízia sa napĺňa už niekoľko desiatok rokov. 

V roku 1956 prišiel Citizen na trh s prvými nárazuvzdornými hodinkami Parashock a v roku 1959 predstavili svoje prvé vodeodolné hodinky Parawater. Tie položili základy pre profesionálne potápačské hodinky Aqualand, na ktorých neskôr vybudovali špeciálnu sériu Promaster. Pri prekonávaní svojich možností zašiel Citizen poriadne ďaleko - k systému Eco-Drive. Tento systém úplne mení hodinársky priemysel, pretože hodinky sú poháňané svetlom a nie baterkou. Tento zlom v oblasti hodinárstva nie je len odbremenením zákazníka, ale aj životného prostredia, nakoľko likvidácia bateriek nie je k prostrediu veľmi šetrná.  

Citizen ponúka obrovský výber dámskych aj pánskych modelov, od obyčajných klasických až po exkluzívne luxusné modely. Dámske hodinky vyrábané z nerezovej ocele alebo hypoalergénneho titánu ponúkajú širokú paletu farieb aj funkcií. Spoločnosť nezabúda ani na náročnejšie dámy, ktoré v ponuke nájdu aj hodinky zdobené krištáľmi či diamantmi chránené minerálnym, či zafírovýmsklíčkom. Pánske modely sú vyrábané z rovnakých materiálov a takisto disponujú množstvom funkcií, od dátumovky, stopiek, luminiscencie, podsvietenia, alarmu až po tachymeter, kompas, svetový čas, večný kalendár a mnoho ďalších funkcií. Neodmysliteľnou súčasťou hodiniek je systém Eco-Drive s takmer nezničiteľnou lítiovou batériou a množstvo hodiniek sa pýši príjmom signálu zo satelitu, preto sa už nemusíte obávať, že by Vám hodinky meškali či vytvárali časový posun. 

Citizen skutočne napĺňa svoju víziu - poskytuje vysokú kvalitu za dostupnú cenu a neustále pracuje na inováciách, ktoré Vás presvedčia, že Citizen je tá správna voľba. 

 

Najpredávanejšie

139
909 1139909
Značky
farebný tón ciferníka
farebný tón puzdra
farebný tón remienka
kategória
materiál remienka
pohon
priemer puzdra
typ sklíčka
určenie
vodotesnosť

Stránka 1 z 5 - 173 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 5 - 173 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.